Polub nas!
Odkryj nas!

Poznaj nas

Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy lubią to, co robią. Pomagamy firmom, organizacjom i osobom prywatnym zaistnieć w internecie.

projektujemy programujemy uczymy

Nasz zespół

Specjalizujemy się w przygotowywaniu stron internetowych oraz w usługach wirtualnego prywatnego serwera (VPS) i administracyjnych. Dla naszych klientów projektujemy materiały graficzne do wykorzystania w sieci oraz gotowe do druku. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie, ogromną pasję oraz energię do działania.

Piotr Górzyński Właściciel / DevOps
Adam Szczepiński Developer
Maja Dobrosz UX/UI Designer
Mikołaj Neronowicz Grafik

Skontaktuj się z nami

Nasza współpraca z Firmą Implsoft przebiega bardzo rzeczowo i pozytywnie. Wybraliśmy usługę wspacia informatycznego w postaci abonamentu. Uważamy że Implsoft jest bardzo profesjonalną i godną zaufania firmą. Wpierw zebrała informacje w jakim zakresie i co konkretnie mieliby robić a poźniej dostaliśmy wycenę całości. Aktualnie Implsoft utrzymuje naszą stronę internetową, pocztę, domeny i certyfikaty oraz wspiera nas informatycznie. Dzięki temu my możemy skupić się na swoich celach.

2PLOG Sp. z o. o.

Bardzo pozytywnie odebrałem firmę Implsoft oraz jej usługi. Wybrałem szkolenie z Linuxa i jestem bardzo zadowolny z podejscia i profesjonalizmu firmy. Dali mi solidną wiedzę teoretyczną oraz pokazali wszystko w praktyce. Dzięki czemu wiecej mogłem wyciągnąć ze szkolenia.

Marcin Kaczmarek

Siekierki Wielkie, ul. Tulecka 8

pn.-pt. 10:00-21:00

(+48) 733 999 488