Polub nas!
Odkryj nas!

  Blender podstawy

  Dla kogo jest to szkolenie?

  Szkolenie z podstaw blendera jest dla osób, których interesują się grafiką trójwymiarową i chcieliby wejść w świat grafików 3D. Pokażemy Ci jak tworzyć ciekawe sceny 3D. Dzięki naszemu szkoleniu będziesz miał solidne podstawy. Na tej podstawie zdecydujesz czy będziesz dalej chciał się rozwijać w tym kierunku. To szkolenie to dobry start dla osób, które będą chciały tworzyć elementy gier, jak i fajne animacje 3d.

  Czego możesz się nauczyć?

  To szkolenie pozwoli Ci na naukę sprawnego poruszania się po inerfejsie Blender. Stworzymy razem prace, z których już będziesz mógł być dumny i miał wiedzę umożliwiającą Ci wejście w coraz to bardziej zaawansowane i złożone funkcjonalnośći blendera sprawiające, że nie będziesz zastanawiał się jak to wykonać, tylko jak zrobić aby lepiej to wyglądało. Nauczysz się sporo różnych przydatnych trików i life haków blendera. Poznasz także procesy dobrych praktyk i metod najlepszych optymalizacji.

  O prowadzącym

  Nazywam się Adam Szczepiński. Od dwóch lat hobbistycznie i przy współpracy z firmą Implsoft zajmuję się programowaniem front-end-owym, jednym z przykładów jest opiekunstrony.com.pl, który wciąż jest aktualizowany i optymalizowany. Dobrze obeznaję się w programie inskape i tworzę grafiki wektorowe, wykorzystywane w aplikacjach i stronach www. Posiadam sześcioletnie doświadczenie przy pracy w programie Blender modelując obiekty 3D czy tworząc animacje 3D. Dzięki współpracy z ImplSoft prowadzę również szkolenia z obsługi Blendera, a w przyszłośći także obsługi programu inkscape oraz z front-endu.

  Na co składa się zakup szkolenia?

  Dostaniesz od nas ogrom wiedzy na temat obsługi programu Blender. Nauczysz się tworzyć dowolny obiekt zaczynając od zwykłego sześcianu, a ograniczać Cię będzie już tylko Twoja wyobraźnia. Bez problemu nadasz koloru swoim obiektom i scenom i wraz z teksturami przybliżysz ich wygląd do rzeczywistych. Będziesz wiedział, jak ożywić swoje prace świetnymi animacjami oraz jak zoptymalizować je pod silnik gry. Dostaniesz dostęp do naszej chmury grupowej, w którym będziesz miał dostęp do swoich projektów. Dostaniesz dostęp do naszej zamkniętej grupy na facebook-u, gdzie takie osoby jak Ty, będą mogły wymieniać się informacjami dot Grafiki.

  Skontaktuj się z nami

  Nasza współpraca z Firmą Implsoft przebiega bardzo rzeczowo i pozytywnie. Wybraliśmy usługę wspacia informatycznego w postaci abonamentu. Uważamy że Implsoft jest bardzo profesjonalną i godną zaufania firmą. Wpierw zebrała informacje w jakim zakresie i co konkretnie mieliby robić a poźniej dostaliśmy wycenę całości. Aktualnie Implsoft utrzymuje naszą stronę internetową, pocztę, domeny i certyfikaty oraz wspiera nas informatycznie. Dzięki temu my możemy skupić się na swoich celach.

  2PLOG Sp. z o. o.

  Bardzo pozytywnie odebrałem firmę Implsoft oraz jej usługi. Wybrałem szkolenie z Linuxa i jestem bardzo zadowolny z podejscia i profesjonalizmu firmy. Dali mi solidną wiedzę teoretyczną oraz pokazali wszystko w praktyce. Dzięki czemu wiecej mogłem wyciągnąć ze szkolenia.

  Marcin Kaczmarek

  Siekierki Wielkie, ul. Tulecka 8

  pn.-pt. 10:00-21:00

  (+48) 733 999 488