Polub nas!
Odkryj nas!

Portfolio

Firmy, które nam zaufały:

Zobacz co wykonaliśmy:

Zobacz nasze zakończone prace! Pracujemy nad kolejnymi projektami i pojawią się już wkrótce

Implsoft

Zaopiekujemy się Twoim biznesem w sieci

Dumpsoft

programiści i graficy

Portfolio Adams

wszystko o AdamsObbl

Opinie klientów

2PLOG Sp. z o. o.

Nasza współpraca z Firmą Implsoft przebiega bardzo rzeczowo i pozytywnie. Wybraliśmy usługę wspacia informatycznego w postaci abonamentu. Uważamy że Implsoft jest bardzo profesjonalną i godną zaufania firmą. Wpierw zebrała informacje w jakim zakresie i co konkretnie mieliby robić a poźniej dostaliśmy wycenę całości. Aktualnie Implsoft utrzymuje naszą stronę internetową, pocztę, domeny i certyfikaty oraz wspiera nas informatycznie. Dzięki temu my możemy skupić się na swoich celach.
Marcin Kaczmarek

Bardzo pozytywnie odebrałem firmę Implsoft oraz jej usługi. Wybrałem szkolenie z Linuxa i jestem bardzo zadowolny z podejscia i profesjonalizmu firmy. Dali mi solidną wiedzę teoretyczną oraz pokazali wszystko w praktyce. Dzięki czemu wiecej mogłem wyciągnąć ze szkolenia.
Konrad Robaczyński

Firma Implsoft zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Przeszedłem szkolenie z podstaw C++. Poznanie lepiej działania komputera oraz otwarło przede mną nowe możliwości. Chce dalej w tym języku się rozwijać i czekam na kolejne poziomy szkoleń z tego języka.
Mikołaj Muszyński

Przeszedłem w firmie Implsoft szkolenie z Web aplikacji. Szkolenie poprowadzone przystępnym językiem. Trener prowadził tak lekcje, że praktycznie nie miałem pytań, a gdy już się jakieś nasunęło to dostałem żetelną odpowiedź.