Polub nas!
Odkryj nas!

Szkolenia IT

Rozwijaj się z nami!

  • Całkowicie zdalne
  • Praktyczne umiejętności przekazane w przystępny sposób
  • Wsparcie doświadczonych ekspertów

Dlaczego wybrać nasze szkolenia

W internecie jest wiele kursów, które często są nagrane i dają suchą teorię. My dzięki praktycznemu podejściu będziemy mogli poprowadzić Cię za rękę krok po kroku przez każdy przedstawiony punkt szkolenia. Jeśli czegoś nie zrozumiesz, nie bój się zapytać, po to tu jesteśmy!"

1 Profesjonalistów
10 Uczestników kursów
3 Przeprowadzonych kursów

Skontaktuj się z nami

Nasza współpraca z Firmą Implsoft przebiega bardzo rzeczowo i pozytywnie. Wybraliśmy usługę wspacia informatycznego w postaci abonamentu. Uważamy że Implsoft jest bardzo profesjonalną i godną zaufania firmą. Wpierw zebrała informacje w jakim zakresie i co konkretnie mieliby robić a poźniej dostaliśmy wycenę całości. Aktualnie Implsoft utrzymuje naszą stronę internetową, pocztę, domeny i certyfikaty oraz wspiera nas informatycznie. Dzięki temu my możemy skupić się na swoich celach.

2PLOG Sp. z o. o.

Bardzo pozytywnie odebrałem firmę Implsoft oraz jej usługi. Wybrałem szkolenie z Linuxa i jestem bardzo zadowolny z podejscia i profesjonalizmu firmy. Dali mi solidną wiedzę teoretyczną oraz pokazali wszystko w praktyce. Dzięki czemu wiecej mogłem wyciągnąć ze szkolenia.

Marcin Kaczmarek

Siekierki Wielkie, ul. Tulecka 8

pn.-pt. 10:00-21:00

(+48) 733 999 488