Polub nas!
Odkryj nas!

  Web podstawy

  Dla kogo jest ten szkolenie?

  Szkolenie z Podstaw web aplikacji jest dla osób, które chciały by założyć bloga, stronę reklamową czy firmową. Szkolenie pozwoli Ci poznać html-a, css-a i js od kompletnych podstaw.

  Czego możesz się nauczyć?

  To szkolenie pozwoli Ci tworzyć proste, a zarazem responsywne strony www. Dowiesz się jak stworzyć swój layout strony, zrobić menu czy przygotować treści, osadzać obrazki i wiele wiele innych. Dowiesz się jak możesz w prosty sposób poprawić wygląd strony na komputery,tablety czy telefony. Szkolenie wprowadzi Cię również w javascirpt, który często jest niezbędny przy pisaniu dynamicznych stron.

  O prowadzącym

  Nazywam się Adam Szczepiński. od 2 lat hobbystycznie i przy wpółpracy z firmą Implsoft zajmuję się programowaniem front-end-owym, jednym z przykładów jest opiekunstrony.com.pl, który wciąż jest aktualizowany i optymalizowany Samemu i przy współpracy z Firmą ImplSoft dobrze obeznaje się w programie inskape i tworze świetne i optymalne grafiki rastrowe, wykorzystywane w systemach i stronach www. posiadam 6 letnie doświadczenie w operowaniu na programie Blender modelując obiekty 3D czy tworząc animacje 3D Dzięki współpracy z ImplSoft Prowadzę również szkolenia z obsług Blendera a w przyszłośći także obsługi programu inkscape oraz z fronendu.

  Na co składa się zakup szkolenia.

  W skład szkolenia wchodzi 20 godzin Dostaniesz od nas ogrom wiedzy na temat obsługi html-a, css-a, oraz Java Script-a. Dowiesz sie czym są tagi html, klasy w css czy zmienne i obiekty DOM w javascript.

  Skontaktuj się z nami

  Nasza współpraca z Firmą Implsoft przebiega bardzo rzeczowo i pozytywnie. Wybraliśmy usługę wspacia informatycznego w postaci abonamentu. Uważamy że Implsoft jest bardzo profesjonalną i godną zaufania firmą. Wpierw zebrała informacje w jakim zakresie i co konkretnie mieliby robić a poźniej dostaliśmy wycenę całości. Aktualnie Implsoft utrzymuje naszą stronę internetową, pocztę, domeny i certyfikaty oraz wspiera nas informatycznie. Dzięki temu my możemy skupić się na swoich celach.

  2PLOG Sp. z o. o.

  Bardzo pozytywnie odebrałem firmę Implsoft oraz jej usługi. Wybrałem szkolenie z Linuxa i jestem bardzo zadowolny z podejscia i profesjonalizmu firmy. Dali mi solidną wiedzę teoretyczną oraz pokazali wszystko w praktyce. Dzięki czemu wiecej mogłem wyciągnąć ze szkolenia.

  Marcin Kaczmarek

  Siekierki Wielkie, ul. Tulecka 8

  pn.-pt. 10:00-21:00

  (+48) 733 999 488