Polub nas!
Odkryj nas!

C++ podstawy

1 200,00 zł

Teraz w promocji tylko 900,00 zł

Dla kogo jest to szkolenie?

To szkolenie jest dla osób które chcą zacząć przygodę z programowaniem oraz chcą nauczyć się programować w języku C++ od podstaw. Po tym szkoleniu będziesz wiedział czy programowanie Cię interesuje oraz czy będziesz chciał w tym kierunku poszerzać swoją wiedzę aby móc znaleźć wymarzoną pracę.

Czego możesz się nauczyć?

Na tym szkoleniu poznasz podstawy programowania w języku C++. To szkolenie pozwoli Ci zrobić pierwsze kroki w kierunku zostania programistą. Ten kurs da Ci sporo solidnej wiedzy na temat programowania strukturalnego i obiektowego. Poznasz zalety i wady tego języka.

O prowadzącym

Nazywam się Piotr Górzyński. Interesuje się szeroko pojętą informatyką. Mam doświadczenie teoretyczne jak i praktyczne w programowaniu oraz w administrowaniu systemami z rodziny Linux. Od 2008 roku programuje zawodowo a hobbystycznie od 20 lat. Programuje w wielu językach programowania między innymi w C++, python, php, js, abap, C#, java. Od tego roku również zacząłem pracować z systemami linux, głównie oparte na debianie. Debian, Ubuntu, mint, kali. Aktualnie poznaje działkę security gdzie codziennie poszerzam swoją wiedzę. W wolnych chwilach interesuje się także gamedev-em.

Na co składa się zakup szkolenia.

Dostaniesz od nas ogrom wiedzy na temat programowania w języku C++ dodatkowo poznasz środowisko programistyczne visual studio code. Nauczysz się podstaw do korzystania z kontroli wersji (GIT) i dowiesz się czym ona jest i jak możesz ją wykorzystać.
Nauczysz się analitycznie myśleć. Dostaniesz dostęp do naszej chmury grupowej w którym będziesz miał dostęp do swoich kodów źródłowych. Dostaniesz dostęp do naszej zamkniętej grupy na facebook-u. Gdzie takie osoby jak Ty będą mogły wymieniać się informacjami dot IT.

Agenda

C++ wady zalety

Struktura programu

Strumienie wyjścia

Komentarze

Typy i zmienne

Nazewnictwo zmiennych

Formatowanie kodu źródłowego

Operatory arytmetyczne

Strumienie wejścia

Przestrzenie nazw

Instrukcje warunkowe

Funkcje podstawy

Funkcje inline

Zasięg zmiennych

Przeciążanie funkcji

Tablice podstawy

Pętle

Inkrementacja, dekrementacja

Pamięć komputera (stos, sterta, przestrzeń globalna)

Wskaźniki

Dynamiczne alokowanie pamięci

Klasy i obiekty

Konstruktory i destruktory

Konstruktor kopiujący

Metody

Metody inline

Konwersja typów

Dziedziczenie

Polimorfizm

Wyjątki

Funkcje rekurencyjne

Przeciążanie operatorów

 

Kliknij poniżej aby zapisać się na szkolenie.

regulamin

Siekierki Wielkie, ul. Tulecka 8

pn.-pt. 10:00-21:00

(+48) 733 999 488