Polub nas!
Odkryj nas!

  C++ podstawy

  Dla kogo jest to szkolenie?

  To szkolenie jest dla osób które chcą zacząć przygodę z programowaniem oraz chcą nauczyć się programować w języku C++ od podstaw. Po tym szkoleniu będziesz wiedział czy programowanie Cię interesuje oraz czy będziesz chciał w tym kierunku poszerzać swoją wiedzę aby móc znaleźć wymarzoną pracę.

  Czego możesz się nauczyć?

  Na tym szkoleniu poznasz podstawy programowania w języku C++. To szkolenie pozwoli Ci zrobić pierwsze kroki w kierunku zostania programistą. Ten kurs da Ci sporo solidnej wiedzy na temat programowania strukturalnego i obiektowego. Poznasz zalety i wady tego języka.

  O prowadzącym

  Nazywam się Piotr Górzyński. Interesuje się szeroko pojętą informatyką. Mam doświadczenie teoretyczne jak i praktyczne w programowaniu oraz w administrowaniu systemami z rodziny Linux. Od 2008 roku programuje zawodowo a hobbystycznie od 20 lat. Programuje w wielu językach programowania między innymi w C++, python, php, js, abap, C#, java. Od tego roku również zacząłem pracować z systemami linux, głównie oparte na debianie. Debian, Ubuntu, mint, kali. Aktualnie poznaje działkę security gdzie codziennie poszerzam swoją wiedzę. W wolnych chwilach interesuje się także gamedev-em.

  Na co składa się zakup szkolenia.

  Dostaniesz od nas ogrom wiedzy na temat programowania w języku C++ dodatkowo poznasz środowisko programistyczne visual studio code. Nauczysz się podstaw do korzystania z kontroli wersji (GIT) i dowiesz się czym ona jest i jak możesz ją wykorzystać.
  Nauczysz się analitycznie myśleć. Dostaniesz dostęp do naszej chmury grupowej w którym będziesz miał dostęp do swoich kodów źródłowych. Dostaniesz dostęp do naszej zamkniętej grupy na facebook-u. Gdzie takie osoby jak Ty będą mogły wymieniać się informacjami dot IT.

  Skontaktuj się z nami

  Nasza współpraca z Firmą Implsoft przebiega bardzo rzeczowo i pozytywnie. Wybraliśmy usługę wspacia informatycznego w postaci abonamentu. Uważamy że Implsoft jest bardzo profesjonalną i godną zaufania firmą. Wpierw zebrała informacje w jakim zakresie i co konkretnie mieliby robić a poźniej dostaliśmy wycenę całości. Aktualnie Implsoft utrzymuje naszą stronę internetową, pocztę, domeny i certyfikaty oraz wspiera nas informatycznie. Dzięki temu my możemy skupić się na swoich celach.

  2PLOG Sp. z o. o.

  Bardzo pozytywnie odebrałem firmę Implsoft oraz jej usługi. Wybrałem szkolenie z Linuxa i jestem bardzo zadowolny z podejscia i profesjonalizmu firmy. Dali mi solidną wiedzę teoretyczną oraz pokazali wszystko w praktyce. Dzięki czemu wiecej mogłem wyciągnąć ze szkolenia.

  Marcin Kaczmarek

  Siekierki Wielkie, ul. Tulecka 8

  pn.-pt. 10:00-21:00

  (+48) 733 999 488